Avangart İstanbul projesinde 84 ay vade farksız taksitlendirme imkanı sunuluyor. Projede fiyatlar 504 bin TL’den başlayarak yükseliyor…

Emlak Konut GYO güvencesiyle Gül Proje tarafından hayata geçirilen Avangart İstanbul projesi Seyrantepe’de Belgrad Ormanı’nın hemen başında yer alıyor.

36 bin 750 metrekare arsa alanı üzerinde yaşama geçirilen ve 207 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Avangart İstanbul projesi 11 blok halinde yükseliyor.

Avangart İstanbul projesi 935 adet daire ve 18 adet ticari birimden meydana geliyor. Projede stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor.

Avangart İstanbul fiyatları 504 bin TL’den başlayarak yükseliyor. Projede kısa bir süre için lansmana özel 84 ay vade farksız taksitlendirme imkanı sunuluyor.

Gayrettepe, Maslak, Levent ve İstinye gibi İstanbul en merkezi noktalarına yakın mesafede konumlanan Avangart İstanbul projesinde yürüyüş yolları, parklar, açık hava spor alanları, kapalı yüzme havuzu, sauna, çocuk oyun alanları, otopark ve güvenlik gibi imkanlar yer alıyor.