Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği, hem müteahhitleri hem de konut satın alan kişileri huzursuz eden ‘Kaçak inşaat ve kaçak müteahhitlik’ ile ilgili “WhatsApp İhbar Hattı”nı hayata geçirdi.

Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Karataş, üyelerinin ve vatandaşın haklarını koruyabilmek adına, kaçak inşaat ve kaçak müteahhitlik ile ilgili mücadelelerini sürdüreceklerini ifade etti.

“WhatsApp hattımıza gelen bilgi, dernek tarafından hemen değerlendirilecek”
Sosyal medyayı ve teknolojik imkanları aktif olarak kullanmaları gerektiğini söyleyen Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Karataş, şikayet, talep ve görüşlere kısa sürede ulaşmak, çözüm aranmasını sağlamak ve ilgili birimlere aktarmak amacıyla “Whatsapp İhbar Hattı” kurduklarını açıkladı. Deniz Karataş, “Günümüzde akıllı telefonların kullanım oranını göz önüne aldığımızda vatandaşla iletişimimiz daha hızlanacaktır. Böylelikle vatandaşlarımız hem görsel hem de yazılı olarak bizimle WhatsApp üzerinden çok hızlı şekilde irtibata geçebileceklerdir. WhatsApp hattımıza fotoğraf, Video ya da yazı olarak gelen bilgi, derneğimiz tarafından hemen değerlendirilip ilgili birimleri harekete geçirecektir. Millet-Devlet barışıklığı için başlattığımız bu uygulamamızla vatandaşımız bizim gözümüz kulağımız olacaktır” dedi.

Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Karataş, Whatsapp İhbar Hattı’na 0 533 925 23 37 numarasından ulaşabileceklerini söyledi.

Milliyet