Mehmet Yiğiner OTONOMİ‘yi ziyaret ederek, OTONOMİ Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Erkoç’tan bilgi aldı.

 

Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) ve Ankaragücü Kulübü Başkanı Mehmet Yiğiner, açılış için gün sayan; Türkiye ve Avrupa’nın en büyük otomotiv yaşam merkezi OTONOMİ‘yi ziyaret ederek, OTONOMİ Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Erkoç’tan bilgi aldı.

Aynı zamanda Motorlu Araç Satıcıları Federasyonu (MASFED) ve Başkent Otomotivciler Derneği (BOD) Başkanı da olan Aydın Erkoç, Yiğiner’e Otonomi’yi gezdirerek çalışmaları hakkında detaylı bilgi verdi.

Yakında kapılarını açmaya hazırlanan OTONOMİ’de incelemelerde bulunan Yiğiner, böylesine büyük bir projenin hayata geçmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek ‘’sadece Ankara’nın değil Türkiye’nin yüz akı olan bu projeden biz hem Ankaralı esnaf ve sanatkarlar olarak, hem de şahsım adına büyük gurur ve mutluluk duyuyoruz’’ dedi.

Yiğiner ayrıca; ‘’Nasıl ki Ankara’nın 100 yılı aşkın zamandır gururu olan ve spordaki markası haline gelen Ankaragücü Kulübümüz varsa , Otonomi de otomotiv sektöründe Ankara’nın vizyonu ve sesi olacaktır.’’ şeklinde konuştu.

Otonomi Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Erkoç ise Mehmet Yiğiner’in ziyareti ile ilgili şunları söyledi:

“Ankaralı esnaf ve sanatkar kardeşlerimizin bize olan destek ve inancını bir kez daha ilk elden hissetmiş olduk. Sayın başkan şahsında tüm Ankaralı esnaf kardeşlerimize teşekkürü bir borç biliriz. En başından beri bize inandılar ve desteklediler, bu güzel yapıyı hep birlikte daha iyi yerlere taşıyacağız inşallah ’’