Fonksiyonel, estetik, kaliteli, şık ve ayrıcalıklı tasarımlarını ulaşılabilir fiyatlara sunan Alfemo, yutiçinde büyümeye devam ediyor.
2015 yılı hedefleri arasında büyümeyi ön planda tutan Alfemo, İstanbul, İzmir, Antalya, Trabzon ve Düzce’de 5 yeni mağaza daha açtı.
Kids&Teens konsept mağazaları ile İstanbul’un en önemli mobilya merkezlerinden Modoko’da, Düzce ve Antalya’da mağaza açan Alfemo,İzmir Aliağa ve Trabzon Söğütlü’de açtığı mağazalarla mağaza zincirine devam ediyor.
Alfemo’nun 2015 yılında yeni anlaşmalarla, yepyeni lokasyonlarda mağazalar açmaya devam edeceğini belirten Alfemo Türkiye Satış Müdürü Ahmet Dinler “Türkiye’nin her geçen gün daha çok büyüyen ve sınırları aşan markası Alfemo ve genç markamız Kids&Teens’in hızlı büyümesi ile önümüzdeki günlerde birçok yeni mağaza açılış haberini daha paylaşıyor olacağız. Türkiye’nin en genç ve dinamik markası Kids&Teens için girişimcilerden gelen talepler ve tüketicilerimizin yüksek beğenisi Kids&Teens’in Türkiye mobilya pazarında kendi alanında lider olacağına olan inancımızı bir kat daha artırıyor. Bu ilgiye karşılık verebilmek için tüm Alfemo ekibi olarak yoğun bir şekilde, inançla çalışıyoruz” dedi.