Tasarım mobilyanın öncü markalarından Alfemo’dan size özel bir giyinme odası. Metropol Style Mega Giyinme Odalı Gardırop ile artık yatak odanızda ayrı bir giyinme alanınız olacak.
Kapakların arkasındaki mesafede rahatça giyinmenize imkân veren, arkasında oluşturulan alanın kadınların ve erkeklerin ihtiyaçlarına göre farklı olarak tasarlandığı bu özel gardırop ile hayallerinizdeki yatak odasına sahip olacaksınız.
Sadece özel giyinme alanı ile değil maksimum kapasitedeki saklama alanları, büyük rafları, kadınlar için uzun elbise askılığı gibi fark yaratan fonksiyonel özellikleri ile de dikkat çeken Metropol Style’ın Kafkas meşe ağacı ve Madrid yeşilinin birleşimi ile oluşan mükemmel uyum da sizi çok etkileyecek.
Alfemo, Metropol Style Mega Giyinme Odalı Gardrop ile yatak odanıza giyinme odanızı dahil etti. Sizde hemen bir Alfemo mağazasına giderek bu özel tasarımı görebilirsiniz.
Ayrıcalıklı tasarımları ile yaşam alanlarınızı güzelleştiren Alfemo ile evinizin her köşesinde hayal ettiğiniz her şeye sahip olabilirsiniz.