Isıtma, soğutma havalandırma, su arıtma ve basınçlandırma alanlarında faaliyet gösteren Alarko Carrier, “Yüksek Verimli Cihazlar” Seminerinde ürün yelpazesindeki enerji verimliliği yüksek cihazları tanıttı.

Alarko Carrier, Malatya, Elazığ ve çevresinde faaliyet gösteren mekanik projeciler, taahhüt ve tesisatçı firmalar ile kamu ve özel kurum mühendislerine üstün teknolojili ve yüksek verimli cihazların tanıtımını yaptı. Malatya Hilton Otel’de 4 Mart 2015 tarihinde gerçekleştirilen tanıtım etkinliğinde Alarko Carrier ürün yelpazesindeki enerji verimliliği yüksek cihazlar ve üstünlükleri anlatıldı.

Genel Koordinatör Yardımcısı Haluk Ferizoğlu’nun Alarko Holding ve faaliyetlerinden bahsettiği konuşmayla açılan seminerde, Ankara Büro Satış Müdürü Ali İsmet Koçak, Alarko Carrier firmasını tanıtarak ürün gamı hakkında katılımcılara bilgi verdi.

Alarko Carrier Satış Şefi Nuri Akdağ ve Satış Şefi Alper Özgür Toshiba VRF Sistemleri‘ni tanıtıp, teorik ve pratik bilgileri, uygulamalı olarak aktardılar.İş Geliştirme Müdürü Özgen Çoğulu,WolfYoğuşmalı Kazanlar ve Kaskad Sistemler ile Wolf Güneş Kollektörleri, Ürün Müdürü Cüneyt Bulca ise yeni ürün Optima Sirkülasyon Pompaları’nı tanıtarak ürünlerin uygulama esasları, verimlilik değerleri ve işletme kazançlarını örnekler ve referanslarla dinleyicilere aktardı.