Ağaoğlu Şirketler Grubu, %1 peşin ödemeli ve 60 aya % 0,47, 120 aya ise % 0,57 faiz oranları ile hemen teslim projelerinde yeni bir kampanya başlattı.
Ağaoğlu Şirketler Grubu, konut sahibi olmak isteyenlere faiz desteğinde bulunma esası ile başlattığı yeni kampanyasını 12 Şubat Perşembe günü düzenlenen basın toplantısıyla tanıttı. Reklam filminde Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu’nun kamera karşısına geçtiği kampanya, 13 Şubat tarihinden itibaren My Towerland, My Home Maslak ve Andromeda Gold projelerinde hemen teslim dairelerde 3 hafta süreyle geçerli olacak.
Toplantıda konuşma yapan Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu: “Türkiye’de tasarrufların artması lazım, hükümetin konut almak isteyenleri desteklemesi ciddi bir gelişme. Biz Ağaoğlu olarak uygulamaya önem veriyor ve yeni kampanyamızla devletin destekleyeceği %25peşinata % 15 hibenin dışında kalan % 75’e destek olarak bu kampanyayı başlattık.Türkiye büyüyecekse en büyük katkıyı inşaat sektörü sağlayacaktır. Bu ihmal edilmemeli” dedi.
Kampanyanın geçerli olduğu My Towerland, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’ne yürüme mesafesinde, hepsi müstakil kat bahçeli, kullanışlı kat planlarına sahip. Avrupa yakasının finans ve iş merkezi Maslak’ta ana arterlere yakınlığı ile ön plana çıkan My Home Maslak, özel olarak tasarlanmış 3 kulede toplam 786 daireden
oluşuyor.