3M, Command ürünleriyle dekorasyon yapanlara yarışma düzenliyor. Yarışma Command™ ve Koçtaş işbirliğinde gerçekleştirilecek.

15 Mayıs 2015 – 15 Temmuz 2015 tarihleri arasında, Command™ ve Koçtaş işbirliğinde düzenlenen yarışmaya Koçtaş’tan alınan “YapYapıştır” logolu ürünlerin kullanıldığı yaratıcı dekorasyon fotoğraflarıyla katılınabilecek.

3M Türkiye, yaratıcı dekorasyon meraklılarının ilgisini çekecek eğlenceli bir yarışma düzenliyor. 3M’in stratejik markalarından olan Command™ ve Koçtaş işbirliğinde düzenlenen yarışmaya sadece Koçtaş’tan alınan “YapYapıştır” logolu ürünlerin kullanıldığı yaratıcı dekorasyon fotoğraflarıyla katılınabilecek. YapYapıştır resmi Instagram sayfası üzerinden gerçekleştirilecek olan yarışmaya katılan fotoğraflar, #CommandveKoctas hasgtag’i altında toplanıp daha sonra YapYapıştır Instagram hesabında (instagram.com/yapyapistir) yayınlanacak.
Yarışmaya katılmak isteyenler 15 Mayıs 2015 – 15 Temmuz 2015 tarihleri arasında, “Dekorasyon” temasına uygun çekilen bir veya daha fazla fotoğrafı, Instagram’da #CommandveKoctas hashtag’i altında paylaşacaklar ve bu fotoğraflar YapYapıştır resmi instagram sayfasında yeniden yayınlanacak. İsteyen katılımcılar, fotoğraflarını party@yapyapistir.com adresine de gönderebilecekler. Fotoğraf başına en çok “Beğen” toplayan 50 yarışmacı ödül olarak 3M ürün paketi kazanacak.

Yarışma Koşulları
Yarışmaya sadece Koçtaş’tan alınan “YapYapıştır” logolu 3M ürünleri ile katılınabilecek. Bu ürünler şunlar; 17091 Command™ Orta boy şeffaf askı , 17201-4PK Command™ Orta boy cırt cırt bant, 17206 Command™ Büyük boy cırt cırt bant, 17001VP-6PK Command™ Orta Pratik Askı – Karma Paket, 4001 Scotch® Güçlü montaj bandı 19mm x 1,5m, 4004 Scotch® Şeffaf montaj bandı 19mm x 1,5m, Scotch® Cyano Süper hızlı Japon yapıştırıcı ve 3030C Scotch® çok amaçlı güçlü yapıştırıcı. Katılımcıların başvuru sırasında “YapYapıştır” logolu 3M ürün fotoğrafları ile ürünleri kullanarak yaptıkları dekorasyonun fotoğrafını mutlaka eklemeleri gerekmektedir.