3.Boyut teknolojisi ile birçok sektörde çok önemli değişiklikler olacak. Bu değişiklikleri anında görmek yeni fırsatları yakalamak için “3 Boyutlu Baskı Teknolojileri ve Endüstriyel Tasarım Fuarı” sizi bekliyor.

Demos Fuarcılık olarak 12 – 13 – 14 Haziran 2015 tarihlerinde, Harbiye Askeri Müze salonlarında gerçekleşecek ‘3D PRINT EXPO TURKEY’ birçok yeni iş fırsatıyla yatırımcılarını bekliyor.

BU FUARDA HER ŞEY YENİLİK YENİ İŞ FIRSATLARI 3D PRINT EXPO ‘DA

3D PRINT EXPO ‘da sergilenen her şey, ziyaretçiler açısından birçok yeniliği içinde barındırıyor. Ziyaretçilerine yeni iş fırsatları ve alternatif üretim teknikleri noktasında önemli yenilikler sunacak.

3 BOYUTLU TARAYICILAR DA 3D PRINT EXPO ‘DA

Özellikle Mimar ve Mühendislerin ilgisini çekebilecek gelişmiş 3 boyutlu tarayıcılar da fuarda yerini alacak. 3 boyutlu tarayıcılar ve objelerin yanı sıra binalar, fabrikalar, gibi büyük ölçekli mekanları tarayarak ölçeklendirme ve yeniden dekore etme anlamında ciddi kolaylıklar sağlayacak.

Ülkemizde şu an yaklaşık olarak 150 firmanın faaliyet gösterdiği sektörde, İstanbul’un merkezinde yer alan Harbiye Askeri Müze ve Kültür Sitesi’nde gerçekleştirilecek olan 2. 3D PRINT EXPO, 3 gün sürecek olup, sektörün tüm ilgililerini bir araya getirecek.

Ülkemiz sanayisi için önemli sıçrama noktalarından biri olacağına inandığımız ve 100 firmanın katılması hedeflenen 2. 3D PRINT EXPO’yu, 15 binin üzerinde kişinin ziyaret etmesini bekliyoruz.