‘216 Koru Plus’ ta ön satış dönemi başladı.

 

Çekmeköy, Taşdelen ve Sancaktepe’de hayata geçirdiği projeleriyle tanınan
216 Yapı’nın yeni projesi ‘216 Koru Plus’ ta ön satış dönemi başladı. Türk
ailelerinin ihtiyaçlarına göre özel tasarlanan ve yatırımcılarına yüksek prim
vaat eden projede daire fiyatları 2+1 için 295 bin TL’den başlıyor.

 

216 Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bilent Dündar, ‘216 Koru Plus’ı neredeyse maliyetine denebilecek fiyatlarla satışa çıkardıklarını söyledi. Dündar “Bölgedeki 5’inci projemizi hayata geçiriyoruz, burası bizim kalemiz. Halkın talep ve ihtiyaçlarını çok iyi biliyoruz. Bu nedenle ‘216 Koru Plus’ı da bölgenin dinamiklerine uygun olarak planladık. Çok gerekli olmayan detaylardan uzak durduk. Sadece günlük yaşamı kolaylaştıracak, ihtiyaçlara cevap verebilecek unsurları en ince detayına kadar düşündük. Böylece maliyeti düşürdük ve vatandaşın ev sahibi olurken aynı zamanda yüksek prim sağlayarak karlı bir yatırım yapmasına olanak tanıdık” dedi.

216 Koru Plus’ta ilk bloğun 24 ayda, ikinci ve üçüncü bloğun 36 ayda teslim edilmesi öngörülen projede her dairede en az bir balkon bulunuyor.

Yaklaşık 6 bin 230 m2 arazi üzerinde 13’er katlı 3 bloktan meydana gelen ‘216 Koru Plus’ büyüklükleri 87.5 ila 153 metrekare arasında değişen düz nizamdaki dairelerden ve daha kalabalık aileler için tasarlanan daha büyük metrajlı dublekslerin de bulunduğu, 250 adet daireden oluşuyor. Çoğunluğu 2+1 olmak üzere, 3+1 ve çatı dublekslerden oluşan ve çok geniş alternatifli daire seçeneklerini bir arada sunan ‘216 Koru Plus’, müşterilerine diledikleri şekilde daire sahibi olma fırsatı sunuyor.

Projede fitness, sauna, bilardo, masa tenisi, açık havuz, çocuklar için kapalı ve açık oyun alanları, barbekü alanı, basketbol, voleybol sahası, motosiklet ve bisikletler için otopark, servis bekleme odası, güvenlik ve kafeterya yer alacak.

Metrekaresi 3 bin 300 lira!

‘216 Koru Plus’ta metrekare fiyatları 3 bin 300 TL’den başlıyor. Avantajlı ve kişiye özel ödeme planlarıyla sunulan projede daireler; 87,5 metrekare
2+1 için 295 bin TL ve 125 metrekare 3+1 için 385 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkıyor.