‘Evim hem güzel olsun hem ucuz olsun’ diyorsanız işte tam doğru adrestesiniz. Haberyapi.com olarak En Ucuz Konut Projeleri’ni derledik. İşte o projeler.

‘Evim hem güzel olsun hem ucuz olsun’ diyorsanız işte tam doğru adrestesiniz. Haberyapi.com olarak En Ucuz Konut Projeleri’ni derledik. İşte o projeler…

Bayramoğlu G Marin: 95 bin lira

Mar Yapı imzası ile inşa edilen G Marin Bayramoğlu’nda konumlandırılıyor. İçinde 1+0,1+1,2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin bulunduğu Bayramoğlu G Marin projesinde bir çok sosyal olanak bulunuyor. Projede; peyzaj alanları, yürüyüş alanları, sauna, fitness center ve yüzme havuzu yer alıyor. Bayramoğlu G Marin fiyatları 95 bin liradan başlangıç gösteriyor.Bayramoğlu G Marin projesinde banka kredisi imkanından yararlanabilirsiniz.

Bayramoğlu G Marin iletişim bilgileri

Tel: 444 1 536
http://www.gmarin.com.tr/

SN Park Plus Aliağa: 99 bin lira

Nurem İnşaat tarafından İzmir Aliağa’da hayata geçirilen SN Park Plus Aliağa projesi önümüzdeki ay lansmana çıkmayı hedefliyor. Projede 1+1, 2+1 ve dublex daire tiplerinden meydana geliyor. Yakında satışlarının başlayacağı SN Park Plus Aliağa projesinde fiyatlar 99 bin liradan başlıyor.SN Park Plus Aliağa projesinde 3 farklı ödeme planı bulunuyor. Projede ister peşin, ister banka kredisi ile isterseniz de firma bünyesinde bulunan seçeneklerle ödeme yapabilirsiniz.

SN Park Plus Aliağa iletişim bilgileri

Telefon: 0232 449 00 79
http://www.snproje.com.tr/snparkplus.html

Emlak Çadırı: 99 bin lira

İlgi Yönetim imzası taşıyan Emlak Çadırı projesi her yıl düzenleniyor. Proje kapsamında 240 bağımsız bölüm satışa sunuluyor. Emlak Çadırı’nda konutlar Medikule İstanbul’da, ofisler Merkez Kayaşehir Plaza’da, dükkanlar ise Merkez Kayaşehir AVM içerisinde yer alıyor. Emlak Çadırı Başakşehir’de ofis fiyatları 149 bin TL, daire fiyatları 99 bin TL, dükkan fiyatları ise 199 bin TL olarak belirlendi. Satışlarının 31 Mayıs’ta yapılacağı bağımsız bölümler için son başvuru tarihi 29 Mayıs olarak belirlendi.

Emlak Çadırı iletişim bilgileri

Telefon: 444 61 71
http://www.emlakcadiri.com/

Prestj Suit: 115 bin

Pusula İnşaat projesi olarak konumlandırılan Prestj Suit Beylikdüzü Esenyurt’ta hayata geçiriliyor. İçinde 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerini barındıran Prestj Suit projesinde yürüyüş ve dinlenme alanları, açık-kapalı otopark, Türk hamamı, fitness , açık havuz ,tenis kortu, çocuk oyun alanları, sauna, basket sahası gibi sosyal yaşam alanlarına yer veriliyor. Toplamda 260 konuttan meydana gelen Prestj Suit’te daire fiyatları 115 bin liradan başlıyor. Pusula İnşaat Prestj Suit projesinde banka kredisi ile ödeme yapabilirsiniz.

Prestj Suit iletişim bilgileri

Telefon: (0212) 854 1100
http://www.pusulainsaat.com.tr/

Özyurtlar N Logo: 129 bin lira

Özyurtlar İnşaat güvencesi ile hayata geçirilen ve İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü Esenyurt’ta konumlandırılan Özyurtlar N Logo projesi 7 blok ve 3 etaptan meydana geliyor. Projede 2 bin 500 konut ve 59 dükkan yer alıyor. Özyurtlar N Logo projesinde 1+0’dan 3+1’e kadar bir konut tipi bulunuyor. 310 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Özyurtlar N Logo projesinde fiyatlar 129 bin liradan başlıyor.

Özyurtlar N Logo iletişim bilgileri

Telefon: 0850 460 27 27
http://www.ozyurtlar.com/

Sembol İstanbul: 130 bin lira

Karden İnşaat tarafından konumlandırılan Sembol İstanbul Esenyurt’ta yer alıyor. Projede 3 blok bulunuyor. Sembol İstanbul, Beylikdüzü – Bahçeşehir tem bağlantı yolu üzerinde E-5 karayoluna 800 m, havaalanına 12 km, deniz otobüslerine 4 km, Tüyap Fuar merkezine 3 km uzaklıkta inşa ediliyor.İçinde yüzme havuzları, fitness, plates, oyun ve hobi odaları, spa ve masaj salonları, Türk hamamı, Fin hamamı, cafeler, çocuk oyun alanları, tenis kortları, futbol ve basket sahaları, yürüyüş ve koşu parkurları bulunan Sembol İstanbul’da daire fiyatları 130 bn liradan başlıyor.

Sembol İstanbul iletişim bilgileri

Telefon: 444 6 110
http://www.kardeninsaat.com.tr/

Şile Green Village: 135 bin lira

Burçkale Yapı imzası ile hayata geçirilen Şile Green Village Şile’de konumlandırılıyor. 1 oda 1 salondan 4 oda 1 salona kadar bir çok konut seçeneğini bünyesinde barındıran Şile Green Village projesinde 24 bin metrekare arsa alanı bulunuyor. Projenin içinde 185 metre uzunlupunda bir gölet bulunuyor.Projede ayrıca; fiskos adaları, koşu parkuru, yürüyüş alanları ve gençlik adaları yer alıyor. Şile Green Village projesinde fiyatlar 135 bin liradan başlıyor.Şile Green Village’da konut kredisi ile konut sahibi olabilirsiniz.

Şile Green Village iletişim bilgileri

Telefon: 0 (533) 061 68 71
http://www.burckaleyapi.com/Hakkimizda.php

Terrace Mix: 139 bin lira

İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü’nde konumlandırılan Terrace Mix projesi İnanlar İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Projede; açık ve kapalı havuzlar, Türk hamamı, sauna, yürüyüş yolu, güneşlenme terası, kapalı çocuk havuzu, kardiyo, çocuk oyun alanı, buhar banyosu, otopark ve fitness bulunuyor. Konut büyüklüklerinin 34 metrekare ile 230 metrekare arasında değiştiği Terrace Mix’te fiyatlar 139 bin liradan başlıyor. Terrace Mix projesinde ister peşin ödeme ile isterseniz banka kredisi ile konut sahibi olmak mümkün.

Terrace Mix iletişim bilgileri

Telefon: 444 20 02
http://www.inanlarinsaat.com/

Home Town Şile: 149 bin lira

Home Town Şile projesi İstanbul Şile’de hayata geçiriliyor. Proje, Eyfel Yapı imzası ile konumlandırılıyor. Projede; hobi bahçeleri, ahşap çocuk köyü, DVD kulübü, satranç köşesi, açık yüzme havuzu, barbekü, resim atölyesi, sinema ve cafe, restoran, zen göletleri ve fotoğrafçılık kulübü mevcut.Home Town Şile projesinde teslimler bu yılın sonunda gerçekleştirilecek. Home Town Şile fiyatları 149 bin liradan başlıyor. Home Town Şile’de banka kredisi kullanabiliyorsunuz. Projede ayrıca firma bünyesindeki ödeme seçeneklerinden de yararlanabiliyorsunuz.

Home Town Şile iletişim bilgileri

Telefon: 0212 294 04 65
http://www.hometownsile.com/Default.aspx

Evora İstanbul: 158 bin

Tuzla’da Teknik Yapı imzası ile konumlandırılan ve stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire seçeneklerini bir araya getiren Evora İstanbul projesinde bir çok sosyal aktivite alanı bulunuyor. Projede; mağazalar, çocuk parkları, oyun parkları, özel açık havuzlar, yürüyüş alanları, banka şubeleri, açık ve kapalı otopark, eğitim kurumları, kafeler, futbol, eğitim kurumları, basketbol ve voleybol sahaları yer alıyor. Tuzla’da inşa edilen Evora İstanbul’da daire fiyatları 158 bin liradan başlıyor.Projede banka kredisi ile konut sahibi olmak mümkün.

Evora İstanbul iletişim bilgileri

Telefon: 0216 392 41 00
http://evoraistanbul.com/

Cihan İnşaat Avrupark Bahçekent: 158 bin lira

Avrupark Bahçekent projesi Cihan İnşaat tarafından Bahçekent’te konumlandırılıyor. 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire seçeneklerinin bulunduğu Cihan İnşaat Avrupark Bahçekent projesinde toplamda 1394 daire bulunuyor. Proje 79 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Cihan İnşaat Avrupark Bahçekent projesinde teslimler 3 yıl sonra gerçekleştirilecek. Projede, Türk hamamı, bisiklet yolları, futbol sahası, yürüyüş alanları, tenis kortu, fitness, piknik alanları, göletler, çocuk parkı, pilates salonları, koşu alanları, masa tenisi, sauna, buhar odası, spor alanlar ve yürüme alanları bulunuyor. Avrupark Bahçekent Evleri’nde daire fiyatları 158 bin liradan başlıyor.

Cihan İnşaat Avrupark Bahçekent iletişim bilgileri

Telefon: 444 61 63
http://www.avrupark.com/

Evre Gedizler Sancaktepe: 167 bin lira

İçinde stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire seçeneklerini barındıran Evre Gedizler Sancaktepe projesi Gedizler Yapı imzası ile Sancaktepe’de hayata geçiriliyor.Projede toplamda 443 konut bulunuyor. İçinde; futbol-voleybol sahası, 550 metrekarelik kafe, mini futbol sahası, meyve ağaçları, yürüyüş parkuru ve botanik bahçenin bulunduğu Evre Gedizler Sancaktepe projesinde daire fiyatları 167 bin liradan başlıyor.Evre Gedizler Sancaktepe projesinde banka kredisi kullanarak konut satın alabiliyorsunuz.

Evre Gedizler Sancaktepe iletişim bilgileri

Telefon: 0216 311 88 00
http://www.ev-re.com/

Atlantik Life: 185 bin lira

150 milyon liralık yatırımla yükselen Atlantik Life projesi Pendik Güllü Bağlar mahallesinde konumlandırılıyor. Projede 1 oda 1 salondan 4 oda 1 salona kadar bir çok konut tipi bulunuyor. Projede kapalı otopark, açık- kapalı havuz, spor, sağlıklı yaşam ve sosyal alanları, çocuklar için oyun alanları bulunuyor. Teslimlerinin 2017 yılında tamamlanması planlanan Atlantik Life projesinde fiyatlar 185 bin liradan başlıyor. Projeden konut sahibi olmak istiyorsanız ister peşin, ister firma bünyesindeki avantajlarla, isterseniz de banka kredisi ile konut satın alabiliyorsunuz.

Atlantik Life iletişim bilgileri

Telefon: 0 216 304 0360
http://www.atlantiklife.com/atlantik-life

West Side İstanbul: 195 bin lira

Beylikdüzü Barış mahallesinde Uzman İnşaat – Beyaz İnşaat – Mutlu İnşaat – Mes Turkuaz ve Mes İnşaat ortaklığı ile inşa edilen West Side İstanbul projesinde teslimler 2017 yılında yapılacak. Proje, 5 bloktan oluşuyor. Blokların 11 katlı olarak tasarlandığı projede yürüyüş parkuru, 1800 araçlık otopark, çocuk oyun alanları, 4 adet açık- 3 adet kapalı yüzme havuzu, kamelyalar, Türk hamamları, saunalar, açık/kapalı spor alanları, 3 adet fitness center mevcut. West Side İstanbul projesinde daire fiyatları 195 bin liradan başlıyor. Proje banka kredisi kullanabiliyorsunuz.

West Side İstanbul iletişim bilgileri

Telefon: 444 9 066
http://www.westsideistanbul.com.tr/

Haber Merkezi

Haberyapi.com