3. Köprü ve 3. Havalaimanı bağlantı yolları üzerinde bulunan Başakşehir’de yeni konut ve ofis projeleri geliştiriliyor. İşte Başakşehir Projeleri 2017…

 

Küçükçekmece, Esenler ve Büyükçekmece ilçelerinden ayrılarak 2008 yılında ilçe haline getirilen Başakşehir’de yeni konut projeleri yükseliyor. Lokasyon olarak da 3. Köprü ve 3. Havalaimanı bağlantı yolları üzerinde bulunan Başakşehir’de yeni konut ve ofis projeleri geliştiriliyor. Biz sizler için Başskşehir’de inşa edilen konut ve ofis projelerini araştırdık. İşte o projeler…

 

Park Mavera 3

Makro İnşaat imzası ile yükselen Park Mavera 3 projesinde 1+1’den 5+1’e kadar bir çok seçenek bulunuyor. Başakşehir’de hayata geçirilen Park Mavera 3 projesinde teslimlerin 2020 yılında yapılması planlanıyor. Daire büyüklüklerinin 49 ile 293 metrekare arasında dğiştiği Park Mavera 3 projesinde 726 daire olacak. Park Mavera 3 fiyatları 213 bin liradan başlıyor.

 

Avrupa Konutları Başakşehir

Artaş imzası ile hayata geçirilen Avrupa Konutları Başakşehir projesi Başakşehir’de 941 daire ve 27 dükkan olarak yükseliyor. Kayaşehir Bulvarı üzerinde inşa edilen Avrupa Konutları Başakşehir projesinde bir çok sosyal olanak bulunuyor. Projede 2+1’den 5+1’e e-kadar bir çok konut tipi yer alıyor. Projede konut büyüklükleri 124 metrekare ile 277 metrekare olarak değişiyor. Avrupa Konutları Başakşehir fiyatları 593 bin liradan başlıyor.

 

Nidakule Kayaşehir

Tahincioğlu’nun Nidakule markası ile yükselen Nidakule Kayaşehir projesi Kayaşehir Bulvarı üzerinde konumlandırılıyor. 26 katlı tek bloktan oluşan projede teslimlerin 2019 yılında yapılması planlanıyor. Ofis projesi olarak hayata geçirilen Nidakule Kayaşehir’de her katta 8 ofis bulunuyor. Projede metrekare fiyatı 5 bin liradan başlıyor.

 

Tual Bahçekent

Dağ Mühendislik imzası ile yükselen ve Başakşehir’de konumlandırılan Tual Bahçekent Hoşdere bölgesinde inşa ediliyor. 190 bin metrekare alanda yükselen Tual Bahçekent projesinde 1+1’den 4+1’e kadar bir çok konut tipi bulunuyor. Konut büyüklüklerinin 76 ile 200 metrekare arasında değiştiği Tual Bahçekent projesinde teslimlerin 2018 yılında yapılması planlanıyor. Projede ev fiyatları 295 bin liradan başlıyor.

 

Adım İstanbul

İntaya-İntes ve EYG Yapı tarafından inşa edilen 615 konut ve 120 ticari üniteden oluşan Adım İstanbul Başakşehir’de konumlandırılıyor. İçinde 2+1’den 5+1’e kadar bir çok konut tipinin bulunduğu projede teslimlerin 2018 yılında yapılması planlanıyor. 16 bin 423 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen projede 726 milyon lira yatırım bedeli bulunuyor. Adım İstanbul projesinde fiyatlar 650 bin liradan başlıyor.

Melek GÜNER AKMAN/Emlakmetrekare.com