Türkiye’nin önde gelen inşaat şirketlerinin büyük ölçekli projelerinde konut ve ofislerin iç mimari tasarım ve uygulamalarına imza atan Gönye Proje Tasarım beşinci yaşını kutluyor.
Mimar Yelin Evcen ve İç Mimar Gönül Ardal tarafından temelleri 2010 da atılan Gönye, önemli ödüllerle yoluna devam ederken bir çok önemli projeye de katkı sağladı.
Rönesans GYO ve Kiler GYO ile yürütülen ortak projelerin yanı sıra, Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından yapılan Nidapark Seyrantepe ile Nidapark Beşiktaş projeleri, TOKİ ve Emlak Konut ortaklığı ile hayata geçirilen Cihan İnşaat’ın Avrupark projesi, Torunlar GYO’nun bir projesi olan Torunkent Finanskent, Doğa Madenciliğ’in yürüttüğü Pruva 34, Sur Yapı’nın Corridor projesi, Makro İnşaat ve Ak Yapı ortaklığında hayata geçirilen Park Mavera, bu projelerden sadece bir kaçı.
Gönye,alanında önemli,yenilikçi projelerin davet edildiği European Property Awards’tan (Avrupa Emlak Ödülleri) “Highly Commended” ödülüyle döndü.2013 yılında aynı yarışmanın örnek daire kategorisinde Türkiye ve Avrupa birinciliğini kazanan Gönye, bu yıl Makro İnşaat’ın Mavera projesi için tasarladığı örnek daireyle yarıştı ve ödülle döndü.