Akaryakıt markası OPET ile elde ettikleri başarılarının yanında gayrimenkul projeleriyle adından söz ettiren Öztürk Grup, yeni yaşam kurgusu Regnum Sky Tower’ın lansmanını yaptı.
Mevlana Bulvarı’nda hayata geçirilecek proje, Ankara’nın iş yaşamına farklı bir yüz katarken,kentin en prestijli adresi olmaya hazırlanıyor.
Uzaltaş AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala “Hayata geçireceğimiz projenin hem işverenlere, hem de çalışanlara hitap eden detayları olmalıydı. İstedik ki herkes ofise severek gelsin, akşam evlerine de mutlu gitsin. Hayallerimiz ışığında, uzun çalışmalar sonucu Regnum Sky Tower’ı şekillendirdik. Regnum Sky Tower, klasik iş merkezlerinden öte bir proje. İş dünyasının yaşadığı sıkıntıları yakından bildiğimiz için, stresten arındıran, iş performansını arttırdığı gibi yaşamdan da koparmayan bir proje hayata geçirmeyi hedefledik.” dedi.
İş dünyasının içinde olarak ofis ve iş merkezlerinde yaşanan sıkıntıları çok iyi bildiklerini belirten Pala, özellikle ihtiyaca uygun bir proje geliştirme isteğiyle yola çıktıklarını belirtti.
Regnum Sky Tower iş merkezi olmasının yanında kaliteli lezzet mekanlarını da içinde bulunduracak.
“Mutlu Ofis” mottosuyla oluşturulan proje, Başkent’in simge yapısı olmaya aday olurken, konseptiyle de Türkiye’de yeni nesil ofis anlayışına öncülük etmeye hazırlanıyor.
Şirketlerin başarısının çalışan mutluluğundan geçtiğini söyleyen Canpa Şirketler Grubu’nun Yönetim kurulu Üyesi Murat Özcan klasik sıkıcı sıradan ofis anlayışından uzak eğlenceli, yaratıcı, ilham verici bir yaşam vadediyor.
Regnum Sky Tower’ın tüm iç tasarımları ve teknik detay çizimlerini serbest el tekniği ile Neşet Güne gerçekleştirirken,mimari projesi MSA Mimarlık’a ait.
36 katlı Regnum Sky Tower, tamamlandığında Ankara’nın en yüksek ofis kulesi olacak.45 bin 200 metrekare alan üzerinde kurulan projenin yüksekliği 156 metre.
iş yaşamına farklılık getiren Regnum Sky Tower, anti stress bahçesi, fitness center,kapalı yüzme havuzu, happy hour lounge, VIP business lounge, sky view terası, restaurantlar, toplantı salonları ve eğlence odaları gibi hizmetlerle iş yaşamına sıradışı bir yaklaşım sunuyor.
Ofis kulesi, 472 kapalı, 95 açık ve 129 misafir ve mağaza için olmak üzere toplam 696 araç kapasiteli otoparka sahip olacak. Brüt 4 metre, bazı ofislerde ise 7,4 metre olan tavan yüksekliği de Regnum Sky Tower’ın dikkat çeken özellikler arasında yer alacak.
Öztürk Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk:“Öztürk Grup olarak OPET markamızla akaryakıt alanında elde ettiğimiz başarıların yanında holding bünyesinde kurduğumuz Regnum’u da imza attığımız gayrimenkul projeleriyle bir dünya markası haline getirdik. İstanbul, Antalya ve Bodrum’un yanı sıra, İngiltere ve Bulgaristan’da da yüksek kalitede onlarca konut ve otel hayata geçirdik. Kaliteyi arttıracak yeni projeler için de çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz.
Turizm yatırımlarımız bünyesinde hayata geçirdiğimiz Regnum oteller grubunda Türkiye ve dünyanın seçkin kişilerini konuk ederek, onlara en yüksek kalitede hizmet vermenin çabası içerisindeyiz.
Örneğin, geçtiğimiz yıl Nisan ayında hizmete açtığımız Regnum Carya Golf&Spa Resort bu kalitenin karşılığını beklediğimizden kısa sürede verdi. Şuanda Türkiye’nin lüks segmentte en önde gelen otellerinden biriyiz. Kaliteli iş hayata geçirdiğiniz zaman satış ve pazarlamada da sorun yaşanmıyor. Kısa süre önce açılış yapmamıza karşın kış döneminde bile yüzde 100 doluluğa ulaştık.
Şimdi de Regnum kalitesini Ankara’ya getiriyoruz.
Geleceğin yeni Ankara’sı kurgulanırken biz de Öztürk Ailesi olarak bu kurgu içinde yer alarak, Başkent’teki en görkemli iş merkezini inşa ediyoruz. Ankara iş dünyasının gösterdiği ciddi gelişim kaliteli iş merkezlerini hak ediyor. Biz de bu kaliteyi Regnum Sky Tower’la iş dünyasına sunuyoruz.”dedi.
Regnum Sky Tower’da anahtar teslim tarihi ise Mayıs 2016 olarak belirlendi.i