Mobilya sektörünün önemli dinamiklerinden MODEKO 2015 İzmir Mobilya Fuarında seçkin markalar profesyonel ve nitelikli alıcılarla 25 şubatta buluşacak.
Efor Fuarcılık Genel Müdürü Nuray Eyigele İşleyen,fuar katılımcılarının mobilyada yeni trendleri belirleyeceklerini belirtirken “Kaliteden ödün vermeden, modern teknolojiler kullanarak dünya trendlerini kendi kültürümüzle yorumlayıp Uluslararası standartlarda mobilya üreten katılımcılarımız bir kez daha vizyona MODEKO ile çıkacak. Özgün, şık tasarımlarıyla ve uygun fiyat politikasıyla mobilya pazarında trendleri belirleyecekler. Yaşam alanlarına şıklık ve estetik katacak tasarımları görmek için Türkiye ve dünyanın dört bir yanından sektör profesyonelleri ve nitelikli alıcılar fuarımıza büyük ilgi gösterecekler.Yurtiçi ve yurt dışından alım heyeti düzeyinde katılacak girişimcileri için özel programlar oluşturduk. Hedefimiz 5 gün süreyle sektörün nabzının atacağı İzmir Mobilya Fuarımızda büyük iş bağlantılarının gerçekleştirilmesidir. Geçmiş yıllarda bunu başardığımız için organizasyonumuz sadece geçen yıla oranla yüzde 15 büyüdü. Bu kazanımların ilimiz bölgemiz ve ülke ekonomimize olan katkılarının daha da yükseleceğinden eminiz”dedi.
Fuarın bir başka önemli noktası da mobilya mağazaları, zincir mağazalar, toptancılar, dağıtıcılar, ithalatçılar, ihracatçılar, profesyonel satın alma yetkilileri, bayiler, mimarlar, iç mimarlar, dekoratörler, endüstriyel tasarımcılar, taahhüt firmaları, mobilya yan sanayi üreticilerini bir araya getiren organizasyon önemli iş bağlantılarına da ev sahipliği yapacak.
Çeşitli yarışma ve etkinlikleri de bünyesinde bulunduracak fuar 25 Şubat 2015 tarihinde İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda başlayacak MODEKO 2015 İzmir Mobilya Fuarı ilk dört gün 11.00-20.00 saatleri arasında son gün ise 19.00’a kadar ziyaret edilebilecek.