Yenilikçi ve kreatif yaklaşımlarla kendine özgü bir dizayn dili geliştiren Loda Mobilya, imza attığı tasarımlarla dekorasyon anlayışına yeni bir soluk getiriyor.

Minimalist ve özgün çizgisiyle keyifli yaşam alanları yaratmayı hedefleyen Loda, yepyeni indirim kampanyasıyla evinizin yıldızı olmaya hazırlanıyor.

Yıldızlı ürünlerde geçerli %50’ye varan indirim fırsatı

Çağdaş dekorasyon anlayışının en önemli temsilcilerinden Loda Mobilya, ‘Yıldızlı ürünler’ kampanyasıyla yeni yılda evlerde değişim hareketini başlatıyor. Yıldız etiketli ürünlerde geçerli %50’ye varan indirimlerle Loda, yeni yılda evini yenilemek isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Tüm mağazalarda başlatılan kampanya ile ilgili değerlendirmede bulunan Loda Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Karaçak; “Biz Loda Mobilya olarak benimsediğimiz tasarım anlayışıyla ‘kalbe dokunan tasarımlar’ felsefesinin izini sürüyor, hayat verdiğimiz tasarımlarla her eve konfor ve güzellik katmayı amaçlıyoruz. Bu doğrultuda yıldızlı ürünler kampanyamızı başlattık. Yıl sonuna kadar, yıldız etiketine sahip ürün ve ürün gruplarında %50’ye varan indirim fırsatı sağlıyoruz. Bu kampanyanın en önemli amacı ilham veren tasarımlarla evlerdeki değişimin bir parçası olmak” dedi.

Avantajlı alışverişin adresi, Loda Mobilya

Gelişen teknolojisi, günden güne artan kapasitesiyle, dinamik bir firma olan Loda Mobilya; yatak odaları, yemek odaları, TV üniteleri, koltuk grupları ve mobilya aksesuarları ile evinizde mutlu yaşam alanları oluşturarak mobilya sektöründe standartları sürekli yükseltmeyi hedefliyor. Modern, minimalist ve çizgi üstü konseptlerle hayat verdiği tasarımlarla Loda, %50’ye varan indirim kampanyasıyla avantajlı bir alışveriş deneyimi sunuyor.