Sabırla geçen bir ayın sonunda gelen en güzel haberdir bayram… Sabahını iple çektiğimiz en özel günlerdendir. Mutlu kahkahalara eşlik eden kalabalık sofraların habercisidir.

İder Mobilya, coşkulu bayram sofralarında sizi yalnız bırakmayacak bir yenilikle geliyor. Terra Yemek Odası, evinizin ve sofralarınızın önemli bir parçası olacak.

Başrollerde ahşap ve metalin uyumu var!

Bayramın özlenen o tanıdık havasını evinize taşıyan İder Mobilya, Terra Yemek Odası’nda modernize ettiği tarzıyla cesur bir mozaik yaratıyor. Klasikleşmiş mobilya algısı dışında farklı bir tarzla karşımıza çıkan Terra Yemek Odası, bayramın en özel misafirlerine unutulmaz bir deneyim sunuyor.

Komplike tasarımında, başrollerini metal ve ahşap detayların paylaştığı Terra Yemek Odası, karakterli bir duruş sergiliyor. Kalabalık bayram sofraları için ideal bir alan sunan yemek odasında en göze çarpan detay ise masa ve sandalye ayaklarında kullanılan metal detayların yorumlanış biçimi.

Sıra dışı olduğunu ilk bakışta hissettiren, Terra Yemek Odası’ndaki detaylar bununla da sınırlı değil. Konsol ve vitrinindeki özgün tavrı, ürünlerin yerleştiriliş biçimleriyle birleştiğinde yaşam alanlarınızın enerjisini sil baştan yaratıyor. İder Mobilya ile evinizde her zaman bayram havasını hissedin.

İder Mobilya Terra Yemek Odası: 3.550 TL