Bugün bir değişiklik yapmaya ne dersiniz? Değişim için cesaretli olun ve değişime yaşam alanlarınızdan başlayın. Mesela en sevdiğiniz köşenizden… Unutmayın, evinizin her köşesi özel olmayı hak ediyor!

İder Mobilya, değişim rüzgarlarını evinizde estirmeye, evinizin her köşesinde özel bir detay olarak yerini almaya geliyor. Efes Köşe Takımı değişimin bir parçası olmaya hazırlanıyor…

Chester akımına İder dokunuşu…

Efes Köşe Takımı, modern çağın mobilya trendlerinin başında gelen minimal tarzı en etkili şekilde yaşam alanlarınıza getiriyor. Sahip olduğu keskin hatlara karşılık yumuşak tonlardaki renkleriyle şaşırtıcı bir etki yaratan Efes Köşe Takımı, klasik ama sıra dışı bir görünüm sunuyor.
Özenli bir işçilikle işlenmiş biye detaylarıyla Chester mobilya tarzından izler taşıyan Efes Köşe Takımı, Chester akımının evinizdeki temsilcisi oluyor. Dekorasyona yaşanmışlık ve asalet katan Chester tarzını günümüz mobilya anlayışıyla harmanlayan Efes Köşe Takımı, bu anlamda zamansız bir şıklık yakalıyor.
Tüm bunların yanı sıra rahatlık ve kalite gibi özellikleriyle evinizin her köşesine fark katacak Efes Köşe Takımı, fonksiyonel özellikleriyle de hayatınızı kolaylaştıracak ipuçları sunuyor. Yatak olabilme özelliğiyle farklı kullanım imkanları yaratırken, yapısal özellikleriyle de dekorasyon özgürlüğü sağlıyor.

İder Mobilya Efes Köşe Koltuk Takımı: 2.700 TL